12.06.2008 23:59 - Австрия направи равен с Полша
Прочетен: 631 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 13.06.2008 00:16

Дами и господа,
домакините направиха равен с Полша 1-1 като мачът беше напрегнат и поляците откриха с 1-0, имаше много нападения ,но и груба игра което коства дузпа отсвирена от съдията ,2 минути преди края на мача в полза на Австрия, след като поляк контузи австриец и те изравниха на 1-1 резултата .При това положение те се нареждат с по 1 точка ,но има още мачове ,за да видим, какво ще е класирането за четвъртфиналите в групата .Роджер Герейро откри резултата в 30тата минута в полза на Полша .Мачът беше динамичен ,имаше натиск и от двете страни еднакво ,без изключение от самото начало до самият край на мача.Австрийците оказаха по-голям натиск ,но резултатността им беше малка ,те заслужаваха да бият, защото играха по-добре и по- смело и по-чисто и динамично .Ивица Вастич ,беше безпощаден от отсвирената дузпа, като имате предвид ,че съдията не отсвири една явна дузпа в полза на Австрия ,преди това .Поляците смятаха да задържат с чистене и дори с фаулиране на нападатели резултата, но не успяха. Автрийците наистина имаха много положения ,чисти пред вратата, но динамиката на нападението изкарваше топката в аут от вратата на Полша.image