12.06.2008 00:12 - Турция удържа победа над домакина Швейцария
Прочетен: 1081 Коментари: 1 Гласове:
0

Последна промяна: 12.06.2008 00:25

Дами и господа,
Това беше най-драматичният мач за днес .Турция удържа мъжка победа над Швейцария, като при равният 1:1 вкара гол в 92 рата минута на края на второто полувреме .Този мач ще го запомним със страшна касапница от страна на швейцарците, която започна още в самото начало, със разкървавената глава на турски играч, който обаче продължи да играе ,но съдията го изведе за лекарска намеса. Съдията свири за домакините на първенството, но има и нещо на което ние казваме спортсменство, което е много важно и чиста игра .С 1-2 отменени дузпи ,при контузий в полза на Швейцария ,те не можаха да удържат победа или поне равен .Имаха и явни пропуски .При това положение Швейцария отпада от първенството ,като отбор с 2 загуби. А Турция продължава с важен мач с Чехия, което ще реши кой ще бъде вторият отбор ,който ще продължи наред с Португалия ,които са фаворит в групата .Това също ще бъде мач на истината. Времето беше лошо и топката почти спираше по терена от вода .Но това е футболът -играе се при равни условия и за двете страни.image
Агитката на Турция ликува след победата над Швейцария

Тагове:   Швейцария,   победа,

Гласувай:
0

1. boris66 - boris66-miracarra
12.06.2008 00:20
От гледна точка на спортната спарведливост, победата на Турция е заслужена, имайки предвид касапницата по време на играта и пропуските!