14.06.2008 21:09 - Испания победи Швеция в послената минута на мача!

Последна промяна: 15.06.2008 12:47

image
 Дейвид Вия ликува след победният гол за Испания 2:1

Дами и господа,
Испания победи Швеция с 2: 1 и е първият отбор от групата ,който се класира за четвъртфиналите на евро 2008 с 6 точки .Това е отбор, който е наистина силен .Дейвид Вия вкара за Испания в последните минути .
Мачът беше напрегнат и до известно време равен ,но в края надделя по- темпераментният отбор и по-силният ,за момента. Явно Вия може да се превърне и в герой на първенството с броя на отбелязаните голове за Испания .Той с това показва ,че Валенсия ,която бе по -второстепенен отбор на Испания ,след Реал Мадрид и Барцелона, явно има ценен играч, на който дойде време да изгрее звездата в европейският футбол.