20.06.2008 13:19 - Отборът на Германия отстрани Португалия
Прочетен: 748 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 20.06.2008 16:40

Дами и господа,
Невероятно дерби между Германия и Португалия в Базел ,на първият четвъртфинал на Евро 2008 .Играта на немската машина не ги подведе .Голяма резултатност между двата отбора в полза на Германия .Силни точни премерени и разтеглени пасове-това е характерно за тях. Водене на топката в края на полето ,за да увлече защитата и внезапно центриране на централен нападател непокрит или лошо покрит ,който реализира във вратата срещу сам вратар безапелационно .Португалците също отвърнаха на натиска ,но Лукаш Подолски и Михаел Балак в двойка ,сътвориха невероятни голове и дори с глава .Победата им бе заслужена, играта чиста и резултатността голяма .Те отиват достойно на полуфинал и се класират безапелационно, за да срещнат другият от двата тима, който ще стане известен тази вечер от Турция и Хърватия. Резултатът от 3-2 е хубав резултата за четвъртфинал при силен дъжд в Базел.
Нека споменем едни от най-добрите играчи на Германия през годините- Рензембринг, Литбарски ,Руди Фьолер, Неескенс, Герт, Мюлер,Михаел Балак,Карл Хайнц Румениге,Уве Зелер, Юрген Клинсман,Франц Бекенбаулер.