22.06.2008 01:05 - Русия извърши своето чудо срещу Холандия
Автор: boris66 Категория: Изкуство
Прочетен: 866 Коментари: 0 Гласове:
0

Дами и господа,
Неприятно е да падне отбор ,който имаше 3 победи ,като Холандия, от отбор с 2. Но това е Сборная Русия и те си взеха поуки от първата загуба и поправиха своята резултатност.В невероятно динамичен мач Русия победи Холандия с 3-1, след изравняване и 2 продължения от по 15 минути, в които Аршавин и вкараната резерва ,вкараха още 2 гола за Русия ,след първият, който беше от Павлюченко. Много голови положение имаха и накрая се увенчаха с успех. Много добре пазена врата от Акинфеев. Руснаците се бяха приготвили за победа след 1 вият гол на Павлюченко ,като умишлено бавеха топката .Но Холандия ги изненада и прати на 2 продължения от по 15 минути и също така ,нали знаете, че най-добрата отбрана е атаката. Именно това приложиха те в продълженията и елиминираха Холандия с още 2 гола и резултатност 3-1. Имаше доста нарушения ,но това е футболът всеки пази своята врата с всички сили и когато няма какво да направи прибягва до фаулиране ,с цел спиране на атаката на противника. Това са играчите на ЦСКА- Москва ,Динамо- Москва Локомотив- Москва. Лалетата останаха ,като попарени от сибирски студ в края ,а Марко Ван Бастен разбра, че това е последният му мач в националният отбор на Холандия. И така Сборная Русия е първият полуфиналист от групата ,утре ще се разбере с кой ще играе с Испания или Италия .image
      Сборная Русия ликува след победата 3-1 срещу Холандия

Тагове:   чудо,