10.08.2008 19:42 - Нашите волейболисти отстраниха отбора на Китай
Автор: boris66 Категория: Изкуство
Прочетен: 770 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 11.08.2008 22:56

Волейболът е спорта, в който при мъжете сме в тройката, а на олимпиадата в Москва 1980г ни отстрани единствено домакинът  СССР -тогава .И днес Нашите момчета отстраниха Китай-отборът на домакините.
Те сами казаха, че не им е било лесно. Те водеха с 2-0 гейма ,позволиха да стане 2-1 ,като изпуснаха един гейм, но накрая се стегнаха и резултатът завърши 3-1 гейма и явна победа за България ,в първият входен волейболен мач. В играта им имаше много положения и добри забивания и дори неспасяеми. Защитата ни бе добра, но на моменти се получаваха и аути ,без което не може .Но вкрайна сметка ,те победиха благодарение на по-висока класа.Казийски е играч от европейска класа -човек който е центърнападател
и защитник при мрежата и човек ,който организира атаката и довършването и до успешен край .